Trampkarze ze zwycięstwem, młodziki z pierwszą porażką

Za nami kolejny piłkarski weekend. Rozpoczął się on domowym starciem trampkarzy Akademii Piłkarskiej Gryf Kamień Pomorski tym razem z Szkółką Piłkarską Diego Gryfice. Nasi podopieczni po dwóch golach Jakuba Idzika oraz po jednym Jakuba Karczmarskiego, Kacpra Termanowskiego i Tomasza Rosala pokonali rywali 5:3.

- Zagraliśmy lepiej niż w ubiegłym tygodniu, ale to i tak nie to co oczekuje od moich zawodników. Mam nadzieję, że z meczu na mecz będzie więcej odpowiedzialności.

W niedzielę (30.09) rano na Stadionie w Międzyzdrojach kolejne w tym sezonie starcie rozegrali zawodnicy z rocznika 2006/2007. Niestety nagłe załamanie pogody w zeszłym tygodniu poskutkowało tym, że kilku graczy zamiast na boisku wylądowało chorych w łóżkach. Trener Dawid Sandzewicz miał więc okazję sprawdzić innych piłkarzy. Mimo olbrzymiej rotacji drużyna sprawiła się przyzwoicie. W pierwszej połowie grając nieco ospale, straciła aż pięć bramek, natomiast w drugiej pokazała pazur. Do odwrócenia losów starcia zabrakło już czasu i lepszej skuteczności. Ostatecznie wyprawa do Międzyzdrojów zakończyła się pierwszą, minimalną (5:6 - gole Kaczmarek 2, Jaszkul 3) porażką w sezonie.

O godz. 11.00 w Kamieniu Pomorskim swoją rywalizację rozpoczęły żaki i skrzaty..., ale o tym wydarzaniu już pisaliśmy tutaj...