Wygrali tylko trampkarze starsi
Miniona niedziela (14.04) mimo dobrej gry, okazji w większości nie zakończyła się dobrze dla młodzieżowych zespołów noszących herb Gryfa na piersi. Zaczęło się dobrze, chociaż gra czasami mogła być lepsza to podopieczni trenera Remigiusza Pęcaka (rocznik 2009) po trzech golach Marcela Dajlida oraz trafieniu Oliwera Rozpendkowskiego po zaciętym spotkaniu wygrali na wyjeździe z Morski Klub Sportowy Flota Świnoujście 4:3 w meczu 2. kolejki Regionalnej Ligi Trampkarzy gr.1.
Godzinę później na sztuczne boisko im. Adama Eryka Forella w Kamieniu Pomorskim wyszli juniorzy Gryf Kamień Pomorski, którzy musieli odrabiać dwubramkową stratę ze Świtem Szczecin. Ponieważ Kacprowi Termanowskiemu udało się zdobyć jedynie konta kontaktowego to ostatecznie przegrali oni 1:2. Jeśli chodzi o juniorów to musimy także wspomnieć o ich środowym (10.04) zaległym wyjazdowym meczu z Kotwicą Kołobrzeg, który po golach Tobiasza Maciejewskiego i Adriana Konopskiego zakończył się remisem 2:2.
Po zakończeniu meczu juniorów do Wolina udali się trampkarze młodsi (rocznik 2010-12) Akademii, którzy rywalizowali z miejscową Vinetą. Mimo goli Igora Majchera oraz Piotrka Zalasa nie udało się im przywieść do Kamienia punktów. Ostatecznie częściowo starsi Wikingowie wygrali 3:2.
Także w niedzielę (14.04) do Golczewa udali się pozostali nasi piłkarze z rocznika 2011-2012. O ile w pierwszej połowie rywalizowali oni z miejscową Iskrą, to w drugiej chyba kompletnie się poddali przez co starcie to zakończyło się bardzo wysoką wygraną gospodarzy.
W piłkarskiej przygodzie wspierają nas: