Źaki starsze zagrały w ramach #FUTSALZZPN

Wczoraj (20.01) w Kamieniu Pomorskim gościliśmy rozgrywki #FUTSALZZPN w kategorii Żak Starszy, w których młodzi zawodnicy Akademia Piłkarska Gryf Kamień Pomorski dzięki rozgrywkom utworzonym przez Zachodniopomorski Związek Piłki Nożnej gościli drużyny: Iskrę Golczewo, Klub Sportowy Świt Szczecin - Skolwin, Akademię Młodego Piłkarza Nowogard, MKS Inę Goleniów oraz Klub Sportowy Fala Międzyzdroje.
Jak to bywa w takich wydarzeniach było pełno pięknych akcji, parad bramkarskich i obronnych, strzałów na bramkę, dryblingów i oczywiście cała masa pięknych goli przy dopingu wspaniałej publiczności - rodziców. Nie ważne były wyniki - ważna była zabawa.
Turniej ten był także kamieńską częścią kamieńskiego 32. finału WOŚP a zebrane dobrowolne datki zostaną przekazane na zakup sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych.
Dziękujemy za datki oraz rodzicom za pomoc w organizacji bufetu.

W piłkarskiej przygodzie wspierają nas: