Wysoka wygrana Młodzików

Po jednostronnym meczu Terenowej Grupy Młodzika grupy pierwszej drużyna rocznika 2006/2007 Akademii Piłkarskiej Gryf Kamień Pomorski wysoko pokonała Intermache-Regę Trzebiatów 14:1 (7:0). Po trzy gole dla kamieńskiej drużyny zdobywali: Marcel Lorek, Bartosz Wójcik oraz Aleksander Woźniak. Dwie bramki zdobyli Adrian Kaczmarek, Hubert Bodek, jedno trafienie natomiast dołożył Filip Pięta.

- Mecz zdecydowanie pod nasze dyktando. Na pochwalę zasługuje cały zespół. Brawo drużyna. - mówił po spotkaniu zadowolony trener Dawid Sandzewicz.

Drużyna AP Gryf wystąpiła w następującym składzie: Termanowski Mikołaj - Bodek Hubert, Lanczak Patryk, Ryznar Dominik, Konopski Adrian, Wójcik Bartosz, Polak Kacper, Lorek Marcel, Kaczmarek Adrian oraz na zmianę wchodzili Kułaga Maciek, Kamiński Mateusz, Woźniak Aleksander, Adamek Kacper, Przybysz Błażej, Kasuła Eliasz oraz Filip Pięta.

To nie koniec piłkarskich emocji spod znaku kamieńskiego Gryfa. W sobotę o godz. 11.00 nasza Akademia jest gospodarzem ligowego turnieju grupy siódmej Ligi Orlika E1 starszego. Dwie nasze drużyny zagrają przeciwko AP Baltica Świnoujście, Fali Międzyzdroje, Jantarowi Dziwnów oraz Vinecie Wolin. O godz. 17.00 na to samo boisko wyjdą seniorzy, którzy zagrają przeciwko imiennikom z Polanowa.

W niedzielę do Świnoujścia udają się trampkarze, żaki oraz skrzaty. O godz. 11.00 rocznik 2004/2005 trenera Stanisława Kuryłły na boisku ze sztuczną murawą przy ul. Matejki 17 zmierzy się z Flotą Świnoujście. O tej samej porze po drugiej stronie ulicy do rywalizacji z drużynami AP Baltica Świnoujście, Fali Międzyzdroje i Vinecie Wolin przystąpią roczniki 2010 (trener Dawid Sandzewicz), rocznik 2011 (trener Paweł Pawlaczyk). Wszystkie te drużyny zmierzą się w ramach rozgrywek grupy dziesiątej Ligi Żaka F1.

Natomiast zawodnicy urodzeni w 2012 roku zagrają w ramach ligi Skrzatów G1 grupy pierwszej przeciwko dwóm drużynom gospodarzy AP Baltica.