Porażka młodzików w Stargardzie

Mimo osłabień nasze drużyny nie szukają wymówek i ciągle rywalizują w oficjalnych rozgrywkach ZZPN. Dzisiaj (08.11) kolejne ligowe spotkanie w Wojewódzkiej Lidze Młodzika gr. 1 rozegrał rocznik 2008/2009 AP Gryf. Podopieczni trenera Remigiusza Pęcaka pojechali do Stargardu bez żadnego z etatowych bramkarzy i po raz drugi w tym sezonie między słupkami z konieczności stanąć musiał etatowy pomocnik - Aleksander Stanisławowski.
Niestety mimo większej ilości sytuacji bramkowych, większego posiadania piłki nasz zespół znowu nie ustrzegł się błędów w grze i przegrał to starcie 1:2 (0:1). Znowu zabrakło zdecydowania i trochę szczęścia bo szanse na wywiezienie choćby jednego punktu były bardzo duże. Jedynego gola dla naszej drużyny zdobył Maksymilian Szpakowski.
Porażka ta oznacza, że w rundzie wiosennej zobaczmy drużynę AP Gryf w grupie drugiej Wojewódzkiej Ligi Młodzika Starszego.

Stowarzyszenie Akademia Piłkarska - Gryf Kamień Pomorski informuje, że realizuje zadanie publiczne "Prowadzenie szkolenia sportowego ze specjalnością piłka nożna wśród dzieci, młodzieży i dorosłych na terenie Gminy Kamień Pomorski, promocja zdrowego stylu życia, w tym realizacja działań profilaktycznych skierowanych do dzieci, młodzieży i osób dorosłych". Zadanie jest współfinansowane ze środków Gminy Kamień Pomorski.