Rocznik 2008 po pierwszym dniu rywalizacji w IRAS CUP - zdjęcia, film

Wczoraj (31.05) rozpoczął się po IV międzynarodowy Turniej IRAS CUP 2018. Dzięki zaangażowaniu rodziców oraz trenera Remigiusza Pęcaka uczestniczy w nim rocznik 2008 Akademii Piłkarskiej Gryf Kamień Pomorski.

O godzinie 14.30 na Czaplińskim rynku odbyła się uroczysta inauguracja. Potem korowód złożony z zawodników, trenerów i rodziców przeszedł na miejscowy stadion, gdzie rozpoczęła się piłkarska rywalizacji, która potrwa do niedzieli. Naszych zawodników czekają starcia z wszystkimi zespołami występującymi w tej kategorii wiekowej. Pierwsze z nich już za nimi. i o statecznie po trzech golach Maksymiliana Szpakowskiego i jednym Michała Mazura pokonali oni Żaki Szczecin Dąbie 4:1.

Jutro po odpoczynku w OW Kusy Dwór, gdzie zakwaterowani są nasi piłkarze, mimo zapowiadanych upałów cztery spotkania przed nimi. O 9.30 zmierzą się z drużyną AP Technik Świdwin, potem czekają ich mecze z SALOS-em Szczecin, Pionier Borne Sulinowo i AP Szczecinek.

Fabian Bodek AP Gryf Kamień Pomorski gościnnie w FA Szczecin

Pojedynki Rocznika 2008 to nie jedyny kamieński akcent na tym turnieju. Jest jeszcze jeden. Za sprawą porozumienia trenerów (Dawida Sandzewicza i Dawida Jeża) w drużynie Football Academy Szczecin występuję na Fabian Bodek, tj. gracz rocznika 2006/2007 naszej akademii. Jego tymczasowy zespół rozpoczął także od wygranej tj. 2:1 z AP Chlebnia Grodzisk Mazowiecki.