Wygrana trampkarzy starszych

Przegląd ostatnich wydarzeń związanych z młodzieżowymi drużynami spod znaku Gryfa grającymi o ligowe punkty kończymy niedzielnym (05.11) pojedynkiem trampkarzy starszych Akademii Piłkarskiej Gryf Kamień Pomorski przeciwko Vinecie Wolin a dokładnie jej Akademii. Nadal podopieczni Remigiusza Pęcaka nie wystąpili w nim w optymalnym składzie, ale przynajmniej trener miał już jakieś pole manewru. Dysponująca przewagą fizyczna drużyna AP Gryf, której zespół złożony jest z graczy urodzonych w 2009 roku, szybko do przerwy za sprawą trafień Antka Sobczyka i Marcela Dajlida objęła wysokie prowadzenie. W drugiej połowie nasi gracze chyba zbyt pewni swego dali się zaskoczyć ambitnie grającym wolinianom, którzy za pomocą trafień Tymona Kleszczyńskiego, Emila Jakubiaka, Szymona Palenicy i Mateusza Jakimiaka złapali kontakt. Dzięki temu, że w między czasie kolejne dwa trafienia zaliczył Marcel Dajlid (w sumie zdobył 6 goli) oraz bramki zdobył Olivier Rozpenkowski i Igor Laskowski to starcie to zakończyło się wygraną drużyny z Kamienia przewagą pięciu goli, chociaż ta mogła być niższa, gdyby Vineta wykorzystała swój drugi zrzutów karnych.
Vinecie należą się brawa za szybką reakcję i nie kalkulowanie bowiem nasi trampkarze pierwotnie mieli zagrać z Błękitnymi Trzygłów, jednak starcie to zostało odwołane a klub z wolina, który z Wolina także pauzował zgodził zagrać się zaległy mecz 4. kolejki.

W piłkarskiej przygodzie wspierają nas: