Porażka i wygrana trampkarzy młodszych

Dwa mecze w ciągu ostatnich pięciu dni rozegrali trampkarze młodsi (rocznik 2010-2011) Akademia Piłkarska Gryf Kamień Pomorski grający w regionalnej Lidze Trampkarzy Starszych gr.1 oficjalnie jako drugi zespół. Najpierw we wtorek (03.10) udali się do Stuchowa, gdzie mierzyli się z drużyną AP Świerzno. Starcie to zaczęło się dla gości bardzo niefortunnie bowiem po spóźnionym wejściu Kuby Interewicza, przez spory fragment meczu musieli grać w osłabieniu, dodatkowo kontuzji doznał bramkarz kamieńskiego zespołu. Skrzętnie to wykorzystali gospodarze a dokładnie m. in. byli zawodnicy AP Gryf Henryk Gajlun i Szymon Wiącek, którzy w sumie zdobyli pięć bramek. Ostatecznie gospodarze wygrali 6:1 a honorowego gola dla gości zdobył Mateusz Około-Kułak.
Szansę na rehabilitację dostali szybko bo już w sobotę (07.10). Podopieczni trenera Dawida Sandzewicza na własnym boisku podejmowali drużynę Iskrę Golczewo. Kamienienie grający przeciwko drużynom mającym m. in. w swoim składzie o rok starszych zawodników bardzo dobrze zaczęli zawody bowiem do przerwy po dwóch golach Macieja Polakowskiego, jednym Mateusza Około-Kułaka, Aleksandra Krzyżanowskiego i Filipa Konwisarza prowadzili do przerwy 5:1. W drugiej połowie mocno do odrabiania strat wzięła się Iskra. Ostatecznie udało się jej strzeli jeszcze trzy gole i starcie to zakończyło minimalną wygraną gospodarzy 5:4.

W piłkarskiej przygodzie wspierają nas: