Rocznik 2010 zagrał z Falą

W piątek (17.07) rocznik 2010 Akademii Piłkarskiej Gryf Kamień Pomorski zagrał mecz towarzyski z Falą Międzyzdroje złożoną głównie z rocznika 2009/10. Po spotkaniu trener uznał, że starcie się po prostu odbyło a forma i chęci młodych adeptów AP jest jak obecny okres czyli wakacyjna. Na ilość bramek nie mogliśmy narzekać szkoda tylko, że większa ich część lądowała w naszej bramce.

W pojedynku wystąpili: Sandzewicz Antoni, Rajnerowicz Aleks, Rajnerowicz Alan, Majcher Igor, Krzywański Mateusz, Woźniak Borys, Skupin Oliwier, Karkut Łukasz, Kluska Jakub, Domżalski Karol

Stowarzyszenie Akademia Piłkarska - Gryf Kamień Pomorski informuje, że realizuje zadanie publiczne "Prowadzenie szkolenia sportowego ze specjalnością piłka nożna wśród dzieci, młodzieży i dorosłych na terenie Gminy Kamień Pomorski, promocja zdrowego stylu życia, w tym realizacja działań profilaktycznych skierowanych do dzieci, młodzieży i osób dorosłych". Zadanie jest współfinansowane ze środków Gminy Kamień Pomorski.