Wysoka wygrana młodzików

Jedyny ligowy bój o punkty spośród młodych zawodników z Gryfem na piersi rozegrali w piątek (12.05) podopieczni trenera Dawida Sandzewicza. Rocznik 2010/2011 Akademii Piłkarskiej Gryf Kamień Pomorski w meczu 17. kolejki Regionalnej Ligi Młodzika gr. 1 mierzył się z Akademią Młodego Piłkarza Nowogard. Po trzech golach Igora Majchera, dwóch Aleksa Rajnerowicza 2 oraz jednym trafieniu Macieja Polakowskiego i Igora Lewkowa wysoko niebiesko-biało-czerwoni wysoko wygrali i ciągle liczą się w walce o pierwsze miejsce w ligowej tabeli.