Porażka juniorów, grały Orliki Młodsze, Żaki oraz Skrzaty

Niedziela (17.09) była kolejnym pracowitym dniem dla młodych piłkarzy noszących herb Gryfa na pierwsi. W akcji można było zobaczyć pięć drużyn Akademia Piłkarska Gryf Kamień Pomorski oraz juniorów Gryf Kamień Pomorski.
Nasi najmłodsi adepci piłkarstwa występujący w rozgrywkach Skrzatów G1 ZZPN udały się do Gryfic gdzie bawiły się grą razem ze Spartą Gryfice, Wichrem Brojce, Wybrzeżem Rewalskim Rewal oraz FA Trzebiatów. Natomiast grupa srebrna Żaków (rocznik 2015/2016) gościła w Wolinie gdzie mogła zagrać z miejscową Vinetą, Iskrą Golczewo, AP RCR Międzyzdroje i Falą Międzyzdroje.
Natomiast trzy nasze zespoły: dwa żaka starszego (rocznik 2014) oraz grupa złota rocznika 2015/2016 gościły w Kamieniu Pomorskim drużyny PSFS Płoty, Spartę Gryfice i Wichra Brojce. Jak to bywa w takich wydarzeniach było pełno pięknych akcji, parad bramkarskich i obronnych, strzałów na bramkę, dryblingów i oczywiście cała masa pięknych goli przy dopingu wspaniałej publiczności - rodziców. Dziękujemy rodzicom za przygotowanie bufetu.
W niedzielę do Stargardu udali się także juniorzy Gryfa, którzy chyba za bardzo przestraszyli się rywala i słabo zaprezentowali się w pierwszych 45. minutach starcia w Wojewódzkiej Lidze Juniorów. W drugiej połowie było już znacznie lepiej. Dwa gole Kacpra Termanowskiego nie wystarczyły jednak do dogonienia rywala i ostatecznie mecz ten zakończył się zwycięstwem Błękitnych Stargard 3:2.

W piłkarskiej przygodzie wspierają nas:

Stowarzyszenie Akademia Piłkarska - Gryf Kamień Pomorski informuje, że realizuje zadanie publiczne "Prowadzenie szkolenia sportowego ze specjalnością piłka nożna wśród dzieci, młodzieży i dorosłych na terenie Gminy Kamień Pomorski, promocja zdrowego stylu życia, w tym realizacja działań profilaktycznych skierowanych do dzieci, młodzieży i osób dorosłych". Zadanie jest współfinansowane ze środków Gminy Kamień Pomorski