Za nami piłkarska niedziela
Za nami piłkarska niedziela, która miała dwa akcenty w wykonaniu młodych zawodników noszących herb Gryfa na piersi.
* W Kamieniu Pomorskim sezon zainaugurowali juniorzy Gryfa Kamień Pomorski, którzy w meczu 1. kolejki II klasy juniorów podejmowali Bizon Cerkwica. Inauguracja ta wypadła bardzo okazale bowiem po czterech trafieniach Adriana Konopskiego, trzech Adriana Kaczmarka, dwóch Jakuba Idzika i Marcela Rydzewskiego oraz po jednym golu: Fabiana Bodka, Bartka Wójcika, Kuby Majora, Adama Stodolnika i po dwóch golach samobójczych niebiesko-biało-czerwoni bardzo wysoko pokonali rywali.
* W Międzyzdrojach z inicjatywy rodziców i trenerów na zaproszenie AP RCR Międzyzdroje gościli zawodnicy i zawodniczka Akademii Piłkarska Gryf Kamień Pomorski z roczników 2013-2016. W Proekologicznym Pikniku Piłkarskim Funińo 2022 było mnóstwo zabawy, uśmiechów, ale także rywalizacji 3x3 na cztery bramki. Dzięki temu padło dużo goli, było pełno pięknych akcji... Zapraszamy do obejrzenia kilkudziesięciu zdjęć z tego wydarzenia.