Rozpoczynają rywalizację w Szczecińskiej Lidze Mistrzów

Dzisiaj (26.11) w Szczecinie o godz. 12.30 nasi młodzi piłkarze i piłkarki z rocznika 2011 rozpoczynają rywalizację w Szczecińskiej Lidze Mistrzów

Podopieczni trenera Pawła Pawlaczyka wystąpią jako Paris Saint Germain w grupie A. Ich przeciwnikami będą: R-Fooball Goleniów (Fc Barcelona), Żaki Szczecin Dąbie (Manchester United), AP Baltica Świnoujście (Bayern Monachium), Football Arena Szczecin Prawobrzeże (FC Napoli), Kick-off Szczecin (AS Monaco). Kolejna runda gier zaplanowana jest na 7. stycznia 2018 roku.

Szczecińska Liga Mistrzów jest to cykliczny, coroczny turniej zrzeszający akademie piłkarskie ze Szczecina i regionu. Na dwóch boiskach przez kilka tygodni rozgrywane są turnieje, w których uczestnicy rywalizują ze sobą reprezentując największe kluby w Europie. Najlepsze zespoły najważniejsze mecze grają w Lidze Mistrzów, natomiast reszta walczy o punkty w Lidze Europy. Organizatorem tego projektu jest Akademia Piłkarska Football Arena mieszcząca się przy Alei Wojska Polskiego 246 w Szczecinie. Głównymi twarzami Football Areny są reprezentant Polski Kamil Grosicki oraz wieloletni zawodnik Pogoni Szczecin a obecnie Chemika Police Bartosz Ława.