Zagrali w Szczecińskiej Lidze Mistrzów

Dwa zwycięstwa, remis, dwie porażki i 7 pkt. to bilans młodych piłkarzy z rocznika 2011 Akademii Piłkarskiej Gryf Kamień Pomorski po pierwszej rundzie rywalizacji w Szczecińskiej Lidze Mistrzów

Podopieczni trenera Pawła Pawlaczyka przystąpili w grupie A do rywalizacji jako Paris Saint Germain. W pierwszym starciu przegrali 1:3 z Żakami Szczecin Dąbie (Manchester United), potem zremisowali 2:2 z Kick-off Szczecin (AS Monaco), przegrali 0:4 z R-Fooball Goleniów (FC Barcelona) a następnie wygrali 5:1 z AP Balticą Świnoujście (Bayern Monachium) oraz 4:3 z Football Arena Szczecin Prawobrzeże (FC Napoli).

Z siedmioma oczkami na swoim koncie zajmują trzecią lokatę w swojej grupie. Kolejna runda gier zaplanowana jest na 7. stycznia 2018 roku.

Młodzi piłkarze z Kamienia Pomorskiego wystąpili w następującym składzie: Beczak Szymon, Brzezicki Gracjan, Grochowski Jakub, Janiszewski Igor, Kawaśniak vel Kwaśniewski Michał​, Liedtke Charles, Matysiak Oliwier, Shledevits Noah, Sandzewicz Antoni, Termanowski Michał, Woźniak Borys oraz Zieliński Artur.

Szczecińska Liga Mistrzów jest to cykliczny, coroczny turniej zrzeszający akademie piłkarskie ze Szczecina i regionu. Na dwóch boiskach przez kilka tygodni rozgrywane są turnieje, w których uczestnicy rywalizują ze sobą reprezentując największe kluby w Europie. Najlepsze zespoły najważniejsze mecze grają w Lidze Mistrzów, natomiast reszta walczy o punkty w Lidze Europy. Organizatorem tego projektu jest Akademia Piłkarska Football Arena mieszcząca się przy Alei Wojska Polskiego 246 w Szczecinie. Głównymi twarzami Football Areny są reprezentant Polski Kamil Grosicki oraz wieloletni zawodnik Pogoni Szczecin a obecnie Chemika Police Bartosz Ława.