FASE zwycięża w Kamieniu Pomorskim

W zaległym meczu 6. kolejki Wojewódzkiej Ligi Trampkarzy FASE - Football Academy School of Excellence Szczecin pokonało rocznik 2006/2007 naszej Akademii 6:1 (2:1). Jedynego gola dla AP Gryf otwierając wynik starcia zdobył Adrian Kaczmarek.

Ciekawostką tego spotkania jest fakt, że mecz rozegrano w Kamieniu ale formalnie jego gospodarzem był szczeciński klub. Podopieczni trenera Dawida Sandzewicza w ten weekend mają wolne, bowiem ich wyjazdowe spotkanie z Unią Białogard zostało odwołane przez ZZPN z powodu kwarantanny zawodników z Białogardu. Kolejny sprawdzian 11. listopada o godz. 11:00 z AMF Szczecin, który także zostanie rozegrany w Kamieniu Pomorskim.

Stowarzyszenie Akademia Piłkarska - Gryf Kamień Pomorski informuje, że realizuje zadanie publiczne "Prowadzenie szkolenia sportowego ze specjalnością piłka nożna wśród dzieci, młodzieży i dorosłych na terenie Gminy Kamień Pomorski, promocja zdrowego stylu życia, w tym realizacja działań profilaktycznych skierowanych do dzieci, młodzieży i osób dorosłych". Zadanie jest współfinansowane ze środków Gminy Kamień Pomorski.