Dwa kolejne sprawdziany młodzika

Kolejne dwie gry kontrolne za zawodnikami rocznika 2008/2009 . Podopieczni duetu trenerskiego Remigiusz Pęcak - Kacper Pęcak w środę zmierzyli się z i mając spore problemy z nastawieniem celowników przegrali to starcie 2:4. Gole dla naszej drużyny zdobyli: Aleksander Stanisławowski oraz Antoni Sobczyk.
W piątek nasza drużyna młodzika starszego zagrała z

. Chociaż nadal można mieć sporo uwag do skuteczności (zwłaszcza w pierwszej połowie) to w drugiej było już lepiej. Po dwóch bramkach Eryka Jaskuły, jednym trafieniu Szymona Idzika, Mateusza Pszczółkowskiego, Aleksandra Stanisławowskiego oraz golu samobójczym (obrońca wybijający z linii strzał Eryka Jaskuły nabił swojego kolegę) wygrała 6:0. Bramki z tego drugiego meczu dostępne są naszym kanale youtube:

Stowarzyszenie Akademia Piłkarska - Gryf Kamień Pomorski informuje, że realizuje zadanie publiczne "Prowadzenie szkolenia sportowego ze specjalnością piłka nożna wśród dzieci, młodzieży i dorosłych na terenie Gminy Kamień Pomorski, promocja zdrowego stylu życia, w tym realizacja działań profilaktycznych skierowanych do dzieci, młodzieży i osób dorosłych". Zadanie jest współfinansowane ze środków Gminy Kamień Pomorski.