Kolejne gry za trampkarzami i młodzikami

Mimo np. odczuwalnego minus siedem stopni mrozu zespoły trampkarzy i młodzika Akademii Piłkarska Gryf Kamień Pomorski kontynuują przygotowania do rundy wiosennej w ligach wojewódzkich i rozgrywają kolejne gry kontrolne.

W środę (27.01) drużyna trampkarzy zagrała w Rewalu sparing z Arkonią Szczecin, która nad Bałtykiem przebywa na obozie przygotowawczym. Mecz ten charakteryzował się zdecydowaną przewagą zespołu ze Szczecina, kończąc się ostatecznie wynikiem 10:2 (5:1). Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Adrian Kaczmarek oraz Adrian Konopski. Była to dobra lekcja dla AP Gryf.

Zespół trenera Dawida Sandzewicza nie miał dużo czasu na odpoczynek, bowiem już w piątek zmierzył się w bratobójczym pojedynku z juniorami młodszymi GRYF Kamień Pomorski. W starciu tym mimo, że częściej przy piłce byli ich starsi koledzy to jednak ostatecznie lepsi okazali się średnio o dwa lata młodsi zawodnicy spod herbu Gryfa. Po dwóch golach Adriana Kaczmarka (wiele wskazuje, że na wiosnę będzie on reprezentował barwy Salosu Szczecin) wygrali oni 2:1. Honorowego gola dla juniorów zdobył Jakub Idzik.

Dzisiaj (31.01) w Szczecinie dwumecz z drużynami Żakami Szczecin i Akademii Piłkarskiej Football Arena rozegrali zawodnicy trenera Remigiusza Pęcaka. Nasz zespół młodzików starszych z przyszłymi oraz obecnymi ligowymi rywalami miał problemy ze skutecznością. Były m. in. strzały w słupek oraz niewykorzystany rzut karny. Ponieważ rywale byli bardziej skuteczni, to Żaki wygrały 1:0, natomiast Football Arena 2:0. Przy okazji zapraszamy do galerii gdzie znajduje się kilkanaście zdjęć z tego ostatniego pojedynku.