Piąte miejsce młodzika w Hary Cup 2021

Po niedzielnej rywalizacji drużyna rocznika Akademia Piłkarska Gryf Kamień Pomorski ostatecznie zajęła 5. Miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Hary Cup Łódź 2021.

Niebiesko-biało-czerwoni niedzielną rywalizację rozpoczęli od starcia z zespołem Akademii Piłkarskiej Andrespolia Wiśniowa Góra. Po golach Mateusza Pszczółkowskiego, Michała Mazura oraz Aleksandra Stanisławowskiego wygrali to starcie 3:0 i na zakończenie turnieju w meczu o 5. miejsce przyszło im się zmierzyć z Błękitnymi Wejherowo. Po golu Maksymiliana Szpakowskiego wygrali ten pojedynek 1:0 i w lepszych niż w sobotę nastrojach mogli wyruszyć w długą drogę powrotną do domu.

Tuż przed startem ligowych zmagań w Wojewódzkiej Lidze Młodzika Starszego kamieńska drużyna w składzie: Oliwer Wołosiak, Aleksander Stanisławowski, Aleksander Borczyk, Kuba Omelański, Krzysztof Bęgowski, Antoni Sobczyk, Szymon Idzik, Eryk Jaskuła, Wiktor Wisłocki, Oliwier Stangrycki, Eryk Bielecki, Mateusz Pszczółkowski, Maksymilian Szpakowski, Michał Mazur zebrała kolejne ważne doświadczenie. Wyjazd ten jeszcze bardziej scementował zespół.

Stowarzyszenie Akademia Piłkarska - Gryf Kamień Pomorski informuje, że realizuje zadanie publiczne "Prowadzenie szkolenia sportowego ze specjalnością piłka nożna wśród dzieci, młodzieży i dorosłych na terenie Gminy Kamień Pomorski, promocja zdrowego stylu życia, w tym realizacja działań profilaktycznych skierowanych do dzieci, młodzieży i osób dorosłych". Zadanie jest współfinansowane ze środków Gminy Kamień Pomorski.