Udana inauguracja Młodzików
Chociaż emocji nie brakowało, goście dwukrotnie odrabiali dwubramkową stratę, to jednak ostatecznie drużyna rocznika 2008/2009 Akademii Piłkarskiej Gryf Kamień Pomorski udanie zainaugurowała rozgrywki w Wojewódzkiej Lidze Młodzika Starszego gr. B. Po dwóch golach Michała Mazura i Eryka Jaskuły oraz po jednym trafieniu Maksymiliana Szpakowskiego oraz Aleksandra Stanisławowskiego podopieczni trenera Remigiusza Pęcaka pokonali 6:4 (2:0) KP Chemik Police.
Drużyna AP Gryf wystąpiła w składzie: Bęgowski - Borczyk, Omelański - Wisłocki - Pszczółkowski, Stanisławowski, Mazur - Szpakowski - Jaworski
na rezerwie byli: Wołosiak, Jańczak, Maciejewski, Michalska, Bielecki, Stangrycki, Jaskuła, Konojacki, Sobczyk.
Stowarzyszenie Akademia Piłkarska - Gryf Kamień Pomorski informuje, że realizuje zadanie publiczne "Prowadzenie szkolenia sportowego ze specjalnością piłka nożna wśród dzieci, młodzieży i dorosłych na terenie Gminy Kamień Pomorski, promocja zdrowego stylu życia, w tym realizacja działań profilaktycznych skierowanych do dzieci, młodzieży i osób dorosłych". Zadanie jest współfinansowane ze środków Gminy Kamień Pomorski.