Trójka zawodników z AP Gryf zagrała w Płotach
Dwa zwycięstwa i trzy porażki to bilans drużyny Strefy A prowadzonej przez trenera Mariusza Skoka w Międzystrefowym Turnieju Zachodniopomorski Związek Piłki Nożnej dla zawodników urodzonych w 2009 roku odbytego w Płotach, w którym wystąpili Wiktor Wisłocki, Eryk Bielecki i Mateusz Pszczółkowski z Akademia Piłkarska Gryf Kamień Pomorski.
Chociaż brakowało zgrania, czy też wyuczonych mechanizmów to młodzi adepci piłkarstwa z aż sześciu klubów, tj. AP Baltica Świnoujście, AP Gryf, Fali Międzyzdroje, Sparty Gryfice, MKP Kotwicy Kołobrzeg i Olimpu Gościno pokazali sporo dobrego futbolu, składnych akcji i ładnych bramek... A nasi podopieczni zdobyli sporo cennego doświadczenia, które zaprocentuje w przyszłości.