Wyjazdowa wygrana z Pogonią

W meczu 9. kolejki Wojewódzkiej Ligi Trampkarzy gr. 2 zespół Akademii Piłkarskiej Gryf Kamień Pomorski pokonał na Stadionie im. Floriana Krygiera w Szczecinie drugą drużynę Akademię Piłkarską Pogoni Szczecin 3:2.

Podopieczni duetu trenerskiego Remigiusz Pęcak - Kacper Pęcak zagrali swój najlepszy pojedynek w rundzie wiosennej. W końcu pokazali konkrety w ataku, już w drugiej minucie starcia za sprawą podania Eryka Bieleckiego i precyzyjnego strzału Oliwiera Stangryckiego wyszli na prowadzenie. Osiem minut później wynik podwyższył Szymon Idzik wykorzystując precyzyjne zagranie Michała Mazura. Gospodarze odpowiedzieli cztery minut później zdobywając gola po rzucie rożnym.

W 28. minucie świetne podanie Maksymiliana Szpakowskiego wykorzystał Michał Mazur i chociaż gospodarze odpowiedzieli niemal natychmiast po kolejnym rzucie rożnym, to drużyna AP Gryf na przerwę schodziła prowadząc 3:2. Po zmianie stron nasi zawodnicy nastawili się grę z kontry, dlatego więcej przy piłce była drużyna Pogoni, jednak młodzi Portowcy nie mogli sobie poradzić z pressingiem kamieńskiego zespołu. Nasza drużyna rocznika 2008/2009 mimo, że po raz pierwszy grała pod balonem, wytrzymała trudy tego starcia i w drugiej połowie nie dała sobie strzelić gola i można powiedzieć zasłużenie ograła dotychczasowego lidera rozgrywek 3:2.

Bramki z meczu:

Wieczorem swój mecz 10. kolejki Wojewódzkiej Ligi Trampkarzy miał rozegrać rocznik 2006/2007 jednak z powodu problemów kadrowych naszego zespołu spotkanie to w ostatniej chwili zostało przełożone na inny termin.

Stowarzyszenie Akademia Piłkarska - Gryf Kamień Pomorski informuje, że realizuje zadanie publiczne "Prowadzenie szkolenia sportowego ze specjalnością piłka nożna wśród dzieci, młodzieży i dorosłych na terenie Gminy Kamień Pomorski, promocja zdrowego stylu życia, w tym realizacja działań profilaktycznych skierowanych do dzieci, młodzieży i osób dorosłych". Zadanie jest współfinansowane ze środków Gminy Kamień Pomorski