Trudny powrót do normalności
Treningi to nie wszystko. Po wznowieniu przygotowań nasze zespoły rozpoczęły pierwsze gry kontrolne z innymi drużynami. Na pierwszy ogień poszedł rocznik 2008/2009, który udał się do Reska i zmierzył się z rówieśnikami z Mewa Resko.
Niestety półtoramiesięczna przerwa w treningach negatywnie podziałała na naszych podopiecznych, kilku z nich po powrocie zaliczyło drobne urazy i trener Remek Pęcak do Reska w większości musiał się udać zawodnikami urodzonymi w 2009 roku. Tego dnia Mewa była zdecydowanie lepsza i rozgromiła naszą drużynę.
Jedno jest pewne przed startem nowego sezonu przed naszymi zawodnikami sporo pracy fizycznej i mentalnej...
Dzisiaj kolejne sprawdziany czekają rocznik 2006/2007 oraz 2010 w Rewalu a w długi weekend rocznik 2008 oraz 2010 czeka rywalizacja z o rok starszymi rywalami w Bałtyk Cup.