Kolejny sprawdzian rocznika 2008/2009

Wczoraj (19.06) podopieczni duetu Remigiusz Pęcak, Kacper Pęcak udali się do Szczecina, gdzie na osiedlu Majowym zmierzyli się ze swoimi rówieśnikami z Żaków Szczecin. Mimo, że w tej kategorii wiekowej na boisku może jednocześnie przebywać ośmiu graczy tej samej drużyny to trener Pęcak zabrał ze sobą aż 21 zawodników i jedną zawodniczkę. Pozwoliło to praktycznie w każdej z trzech granych tercji wystawić inny zespół.

Samo starcie obfitowało w sporą ilość niewykorzystanych sytuacji, niestety większa ich część była ze strony AP Gryf. Zemściło się to w końcówce, kiedy to gospodarze dysponujący bardziej wyrównanym składem zdobyli jedyne trzy gole w tym spotkaniu. Sprawdzian ten pokazał, że forma zespołu rośnie, ale nadal jest sporo pracy przed nimi...

Stowarzyszenie Akademia Piłkarska - Gryf Kamień Pomorski informuje, że realizuje zadanie publiczne "Prowadzenie szkolenia sportowego ze specjalnością piłka nożna wśród dzieci, młodzieży i dorosłych na terenie Gminy Kamień Pomorski, promocja zdrowego stylu życia, w tym realizacja działań profilaktycznych skierowanych do dzieci, młodzieży i osób dorosłych". Zadanie jest współfinansowane ze środków Gminy Kamień Pomorski.