Wygrana na zakończenie
W środowy (14.06) wieczór meczem na szczycie Terenowej Ligi Trampkarzy gr. 1 zawodnicy i zawodniczki Akademii Piłkarskiej Gryf Kamień Pomorski zakończyli udział w oficjalnych rozgrywkach Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej.
Pojedynek przeciwko Mewie Resko dla zawodników urodzonych w 2008 był to najprawdopodobniej ostatni oficjalny występ w barwach AP Gryf i razem z o rok młodszymi kolegami i koleżanką postanowili zrobić wszystko, aby były to naprawdę udane zawody. Rozgrywając najlepsze spotkanie w sezonie pokonali 7:2 niezwyciężoną do tej pory Mewę. Trzy gole w starciu zdobyli Michał Mazur, dwa Szymon Idzik oraz po jednym trafieniu dołożyli Oliwier Stangrycki oraz Antek Sobczyk. Podopieczni trenera Remka Pęcaka zakończyli rozgrywki w Terenowej Lidze Trampkarzy gr. 1 na drugim miejscu, tuż za drużyną z Reska.
W piłkarskiej przygodzie wspierają nas: