Wysoka porażka młodzików z drużyną Pogoni Szczecin
Niestety przetrzebiona przez różne sytuacje życiowe drużyna rocznika 2008/2009 AP Gryf mimo sporych chęci, próby swojej gry nie była dzisiaj w stanie nawiązać walki z pierwszą drużyną Akademią Piłkarską Pogoń Szczecin i dostała kolejną lekcję futbolu przegrywając 0:11.
Warto jednak wspomnieć o kolejnym pozytywnym aspekcie w kontekście tego spotkania. Chyba pierwszy raz w historii kamieńskiej piłki w oficjalnym meczu o ligowe punkty zagrała dziewczynka - Zosia Michalska i to grając z chłopcami o rok od siebie starszymi.
Już za około 23 minuty na tym samym boisku pojawią się juniorzy GRYF Kamień Pomorski, którzy podejmą Kastę-Żaki Szczecin a jutro o godz. 11:00 swoje spotkanie zagrają trampkarze AP Gryf, którzy zmierzą się z SL SALOS Szczecin.
Stowarzyszenie Akademia Piłkarska - Gryf Kamień Pomorski informuje, że realizuje zadanie publiczne "Prowadzenie szkolenia sportowego ze specjalnością piłka nożna wśród dzieci, młodzieży i dorosłych na terenie Gminy Kamień Pomorski, promocja zdrowego stylu życia, w tym realizacja działań profilaktycznych skierowanych do dzieci, młodzieży i osób dorosłych". Zadanie jest współfinansowane ze środków Gminy Kamień Pomorski.