Zakończyliśmy rozgrywki drużyn grających o punkty
Czwartkowym (23.06) wyjazdowym meczem Trampkarzy Młodszych ze Świtem Skolwin zakończyliśmy oficjalne piłkarskie rozgrywki sezonu 2021/2022. Mógł być on lepszy w wykonaniu drużyn Akademii rywalizujących o punkty, gdyby frekwencja na treningach i meczach była lepsza, ale o tym można pisać długo...
Tak się złożyło, że nasi zawodnicy z roczników 2008/2009 w odstępie zaledwie czterech dni ponownie zagrali, ze Świtem. Znowu nasza drużyna złożona w większości z graczy urodzonych w 2009 miała problem z rywalizacją z rywalem, który górował nad naszymi graczami warunkami fizycznymi. Czwartkowe starcie po raz kolejny zakończyło się wysoką wygraną Szczecinian. Tym razem jednak udało się zdobyć honorowego gola po pięknym trafieniu z rzutu wolnego Szymona Idzika.