Pierwsze punkty młodzika młodszego

W meczu 5. kolejki Wojewódzkiej Ligi Młodzika Młodszego gr. B drużyna rocznika 2010/2011 Akademia Piłkarska Gryf Kamień Pomorski pokonała 1:0 UKS Czarni Szczecin.
Rozegrane w Wielką Środę (13.04) było bardzo wyrównane, żadna z drużyn nie wypracowała sobie przewagi a o jego wyniku zdecydował jeden błąd gości, tj. faul obrońcy podczas rzutu rożnego. Podyktowany rzut karny pewnym strzałem wykorzystał Igor Majcher. Dzięki temu zwycięstwu w czwartym swoim wiosennym meczu podopieczni trenera Dawida Sandzewicza zdobyli pierwsze ligowe punkty.