AP Baltica wygrywa Gryfuś Cup - rocznik 2012
Zakończyliśmy rywalizację w turnieju Gryfuś Cup 2023 - rocznik 2012. Po rozegraniu 28. spotkań zwycięzcą wydarzenia okazała się drużyna Akademia Piłkarska Baltica Świnoujście, która zgromadziła 19 pkt na 21 możliwych, dodatkowo najskuteczniejszym zawodnikiem turnieju został zawodnik z krainy 44 wysp Michał Szepke. Drugie miejsce wywalczył zespół Akademia Piłkarska Czaplinek, która zdobyła 17 punktów. Na trzecim miejscu uplasowała się Akademia Młodego Piłkarza Nowogard z 12 pkt.
Dziękujemy także za udział drużynom: Akademia Piłkarska Świerzno, AP Błękitni Stargard, Wybrzeże Rewalskie Rewal, M-G LKS Sarmata Dobra oraz przedstawicielom gospodarzy Akademia Piłkarska Gryf Kamień Pomorski. Zawodnicy wszystkich tych zespołów także dali z siebie wszystko.
Indywidualne wyróżnienia powędrowały także do Stargardu: Oliwier Grad - najlepszy bramkarz turnieju oraz Czaplinka: Jan Kaniewski - najlepszy zawodnik turnieju.
Podziękowania dla trenerów Mateusza Jacewicza oraz Remigiusza Pęcaka za organizację oraz dla rodziców za pomoc w realizacji wydarzenia. Dziękujemy Pizzerii Aleksandria za przygotowanie smacznej pizzy dla wszystkich uczestników.