Co raz lepsze występy młodzików

W niedzielę (01.10) kolejne swoje spotkanie w Regionalnej Lidze Młodzika gr. 1 przeciwko Polonia Płoty rozegrali podopieczni duetu Mateusz Jacewicz, Patryk Jankowski. Co prawda kolejny raz ostatecznie zakończył się on bez happy endu, ale zważywszy, że dla wielu naszych podopiecznych jest to dopiero początek piłkarskiej przygody, trzeba jasno podkreślić, że z meczu na mecz czynią kolejne postępy. Polonia wygrała 5:4 a trzy gole dla kamieńskiego zespołu zdobył Igor Siudmak oraz jeden Filip Pawlaczyk.

W piłkarskiej przygodzie wspierają nas: