Orlik młodszy grał w Świnoujściu i Stepnicy
Rocznik 2011/2012 AP Gryf Kamień Pomorski w ostatnim czasie grał w Turnieju o Puchar KS Prawobrzeże Świnoujście, w którym udział wzięło 6. drużyn: AP Baltica I Świnoujście, AP Baltica II Świnoujście, KS Prawobrzeże Świnoujście, MKS Flota Świnoujście oraz AP RCR Międzyzdroje. Grano systemem każdy z każdym.
Kilka dni później przedstawiciele Akademia Piłkarska Gryf Kamień Pomorski pojechali do Stepnicy, gdzie sparingowo zmierzyli się z PSFS Zalew Stepnica.
W tym i pozostałych meczach pomimo upału nasi zawodnicy dawali z siebie wszystko, pokazali duże umiejętności piłkarskie, nie brakowało sytuacji strzeleckich, wpadało wiele przepięknych bramek, ale należy również pochwalić bramkarzy za ich parady a rodziców za doping.