Orlik młodszy grał w Szczecinie

W sobotę (05.09) rocznik 2011/2012 Akademii Piłkarskiej Gryf Kamień Pomorski udał się do Gryfic, gdzie miał rywalizować w ramach rozgrywek #PierwszaPiłka Orlik Młodszy E2 - grupa 10. Niestety pogoda sprawiła ostrego psikusa młodym zawodnikom i nie pozwoliła im rozpocząć rywalizacji. Nasi supergracze obeszli się smakiem i udali się do domów.

Długo jednak na następną szansę pokazania swoich umiejętności czekać nie musieli. Dzisiaj (06.09) udali się bowiem do Szczecina na turniej AMF CUP 2020. Nasza drużyna zbierała nowe doświadczenia grając z zespołami: AMF Szczecin I, AMF Szczecin II, Brasil da Bola Stargard, Salos Szczecin oraz Morzycko Moryń. W rozegranych meczach nie brakowało niczego: ładne składne akcje, przepiękne bramki, parady bramkarzy, karne, rzuty wolne, a co najważniejsze fajna zabawa i szkoła na przyszłość.

Wyniki przedstawiały się następująco:
AP Gryf - Brasil da Bola 1:4
AP Gryf - AMF II 4:1
AP Gryf - Morzycko Moryń 2:2
AP Gryf - Salos Szczecin 1:6
AP Gryf - AMF 2:2

Powyższe wyniki ostatecznie dały naszej drużynie 4. miejsce w turnieju.

fot. AMF Szczecin

Stowarzyszenie Akademia Piłkarska - Gryf Kamień Pomorski informuje, że realizuje zadanie publiczne "Prowadzenie szkolenia sportowego ze specjalnością piłka nożna wśród dzieci, młodzieży i dorosłych na terenie Gminy Kamień Pomorski, promocja zdrowego stylu życia, w tym realizacja działań profilaktycznych skierowanych do dzieci, młodzieży i osób dorosłych". Zadanie jest współfinansowane ze środków Gminy Kamień Pomorski.