Po raz drugi rozpoczną rywalizację w SLM

W sobotę (01.12) w Szczecinie o godz. 17.00 nasi młodzi piłkarze z rocznika 2011 już po raz drugi rozpoczynają rywalizację w Szczecińskiej Lidze Mistrzów. Podopieczni trenera Pawła Pawlaczyka wystąpią jako Liverpool F.C. w grupie A. Ich przeciwnikami będą:  Football Arena II Szczecin  (Tottenham Hotspur F.C.), Football Academy Szczecin (Inter Mediolan), Football Factory Szczecin (Bayern Monachium), Football Arena I Szczecin (Borussia Dortmund), R-Football Goleniów (FC Napoli). Kolejne rundy gier zaplanowana są na 19. stycznia oraz 9 marca 2019 roku.

W tym roku rocznik 2011 będą reprezentować: Jakub Interewicz, Szymon Beczak, Igor Janiszewski, Borys Woźniak, Gracjan Brzezicki, Oliwier Matysiak, Noah Shledevits, Jakub Grochowski, Michał Kwaśniak vel Kwaśniewski, Antoni Sandzewicz.

Szczecińska Liga Mistrzów jest to cykliczny, coroczny turniej zrzeszający akademie piłkarskie ze Szczecina i regionu. Na dwóch boiskach przez kilka tygodni rozgrywane są turnieje, w których uczestnicy rywalizują ze sobą reprezentując największe kluby w Europie. Najlepsze zespoły najważniejsze mecze grają w Lidze Mistrzów, natomiast reszta walczy o punkty w Lidze Europy. Organizatorem tego projektu jest Akademia Piłkarska Football Arena mieszcząca się przy Alei Wojska Polskiego 246 w Szczecinie. Głównymi twarzami Football Areny są reprezentant Polski Kamil Grosicki oraz wieloletni zawodnik Pogoni Szczecin a obecnie Chemika Police Bartosz Ława.

Tak wyglądało losowanie grup: