Powalczą w Wielkim Finale
Już w najbliższą sobotę na Stadionie Miejskim w Kołobrzegu odbędzie się wielki finał turnieju BASF PROCAM CUP 2022, czyli nieoficjalnych Mistrzostw Polski drużyn ze wsi i miast do 25 tysięcy mieszkańców. Osiem najlepszych drużyn rocznika 2011 z całej Polski, w tym Akademia Piłkarska Gryf Kamień Pomorski jako Mistrz Województwa Zachodniopomorskiego, walczyć będzie o wyjazd na mecz Reprezentacji Polski.
Początek finałowej rywalizacji zaplanowany został na sobotę 18 czerwca na godzinę 10:00. Osiem drużyn podzielonych zostało na dwie grupy. Do półfinałów turnieju awansują po dwa najlepsze zespoły. W grupie A znalazły się drużyny: Osiczanka Osice (woj. pomorskie), KS Fara Pelikan Żydowo (woj. wielkopolskie), AP Gryf Kamień Pomorski (woj. zachodniopomorskie), GKS Delta Słupno (woj. mazowieckie). W grupie B rywalizować będą natomiast: Iskra Pasikurowice (woj. dolnośląskie), Jantar Ustka (woj. pomorskie), AP Wisła Brzeźnica (woj. małopolskie) i GKS Wikielec (woj. warmińsko-mazurskie).
Szczegółowy terminarz:
Pozostaje nic innego jak tylko trzymać kciuki. Powodzenia chłopaki.