Gospodarze najlepsi w Gryfuś Cup 2024 - rocznik 2014
Zakończyliśmy rywalizację w turnieju Gryfuś Cup 2024 - rocznik 2014. Po rozegraniu 28. spotkań okazało się, że po 18 pkt. na swoim koncie zgromadziła drużyna gospodarzy: Gryf - Biali oraz Akademia Piłkarska Vineta Wolin. O tym, że ostatecznie pierwsi byli miejscowi zdecydowało bezpośrednie starcie, w którym młodzi piłkarze z herbem Gryfa na piersi pokonali Wikingów 2:0. Na trzecim miejscu uplasowała się Unia Białogard z 15 pkt.
Dziękujemy także za udział drużynom: Iskry Golczewo, Pogoń Szczecin Football Schools Szczecin
Sparta SP3 Gryfice, Football Factory Szczecin oraz drugiej drużyny gospodarzy AP Gryf. Zawodnicy wszystkich tych zespołów także dali z siebie wszystko.
Najlepszym zawodnikiem turnieju organizatorzy wybrali Nikodema Nowaczyka z Vinety, najlepszym strzelcem został Mikołaj Kasprzak (AP Gryf Biali), natomiast bramkarzem Oliwier Jawcewicz z Unii Białogard. Dodatkowo trenerzy wyróżnili: Adama Wierzbę (Football Factory), Ksawerego Jamę (Vineta), Rafała Góreckiego i Wojtka Lewandowskiego (AP Gryf), Olafa Lisiaka (Sparta SP3), Adama Jaworskiego (Pogoń FS), Adama Mazura (Unia) oraz Tymona Gawrońskiego (Iskra).
Podziękowania dla trenerów Przemka Kasprzaka, Remigiusza Pęcaka oraz Mateusza Jacewicza za organizację, Szczególne podziękowania należą się dla rodziców za wielką pomoc w realizacji wydarzenia. Podziękowania należą się także trampkarzom AP Gryf, którzy wcielili się w rolę arbitrów.
W piłkarskiej przygodzie wspierają nas:
Ziemia Kamieńska - Klub Radnych