Wróciła #PierwszaPiłka
W zeszłą niedzielę (3.04) na nasze boiska wróciły rozgrywki Zachodniopomorski Związek Piłki Nożnej #PierwszaPiłka. Tego dnia byliśmy gospodarzem turnieju Orlika Starszego E1 gr. G podczas, którego gościliśmy Iskra Golczewo, Klub Sportowy "Fala" Międzyzdroje i Winkids Świnoujście. W nieco skromniejszej atmosferze niż dotychczas, ale z mnóstwem pięknych akcji, parad obronnych i bramkarskich, dryblingów czy też pięknych goli a na koniec wszystkim smakowała pyszna pizza.
Natomiast w dzisiejszy (09.04) poranek w ramach rozgrywek grupy C Żaka Starszego F1 gościliśmy drużyny OKS R - Football Goleniów oraz MKS Ina Goleniów. Podobnie jak to miało miejsce u starszych kolegów było mnóstwo pięknych akcji, parad obronnych i bramkarskich, dryblingów czy też pięknych goli a na koniec wszystkim smakowała pyszna pizza.
#PierwszaPiłka #PierwszaPilka #ZZPNtoMy #PiłkaNożnaSpaćNieMożna #ZZPN