Wystartowała piłkarska wiosna

Piłkarska zima dobiegła końca. W sobotę (01.04) pierwsza z drużyn Akademii Piłkarskiej Gryf Kamień Pomorski - orlik młodszy wybiegła na boisko w ramach oficjalnych rozgrywkach Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej. Nasi młodzi piłkarze wraz z MKS Sparta Gryfice, Wybrzeże Rewalskie Rewal oraz Bizon Cerkwica bawili i cieszyli się grą w ramach rozgrywek #PierwszaPiłka Orlik Młodszy E2 - grupa D.
Dzisiaj do nich w Trzebiatowie dołączyli o rok starsi koledzy, którzy zagrali z Regą Trzebiatów, AP Świerzno, FA Trzebiatów oraz Jantarem Dziwnów w ramach Orlika Starszego E1 - grupa I. Jak to bywa w takich rozgrywkach była cała masa pięknych akcji, dryblingów, goli oraz parad bramkarskich.