Żaki grały w Wolinie
Dzisiaj (10.10) w Wolinie odbył się trzeci już turniej Żaka Starszego gr. A, którego gospodarzem była Vineta Wolin. Piłką nożną oprócz gospodarzy i dwóch drużyn Akademia Piłkarska Gryf Kamień Pomorski wzięły udział Fali Międzyzdroje oraz dwie drużyny AP Baltica Świnoujście.
Jak to bywa w rozgrywkach #PierwszaPiłka zabawa była przednia. Było pełno pięknych akcji, dryblingów, indywidualnych akcji, parad bramkarskich i obronnych, strzałów i pięknych goli. Zawodnicy sami starali kreować akacje, bez podpowiedzi rodziców i trenerów. Za co otrzymywali gromkie brawa. Dziękujemy klubowi z Wolina za gościnę, poczęstunek i pyszną pizzę. Duże brawa dla Waszych rodziców.
PS. Życzymy dużo zdrowia dla zawodników i jednocześnie trenerów Vinety Wolin, którzy w minionym tygodniu ulegli wypadkowi samochodowemu. Trzymamy kciuki za jak najszybszy powrót na boiska.
Zachodniopomorski Związek Piłki Nożnej, #PierwszaPiłka, #ZZPNToMY #ZZPN #PierwszaPilka.