Pierwsze wyjazdowe zwycięstwo trampkarzy oraz kolejna wysoka młodzików

Wczoraj (16.10) podopieczni trenera Dawida Sandzewicza udali się do Gryfina gdzie rozegrali mecz 10. kolejki Wojewódzkiej Ligi Trampkarzy Starszych przeciwko Energetykowi Junior Gryfino. Rocznik 2006/2007 AP Gryf po hattricku Adriana Kaczmarka wyszedł zwycięsko z tego starcia i tym samym wygrywając 3:2 odniósł pierwsze wyjazdowe zwycięstwo w bieżących rozgrywkach.
Natomiast dzisiaj (17.10) podopieczni trenera Remigiusza Pęcaka wyjazdowym pojedynkiem w Koszalinie zakończyli serię czterech gier z najmocniejszymi zespołami w Wojewódzkiej Lidze Młodzika Starszego - gr. 1. Niestety jak to było w poprzednich spotkaniach wyselekcjonowani zawodnicy Gwardii Koszalin przewyższali naszych graczy warunkami fizycznymi, siłą i lepiej radzili sobie na grząskim boisku. Rywal wygrał to starcie 8:0, ale nasi podopieczni mimo ciągłych problemów kadrowych nie składają broni w walce o utrzymanie w najsilniejszej lidze w naszym województwie. Przed nimi teraz pojedynki z rywalami, którzy są w zasięgu.

Stowarzyszenie Akademia Piłkarska - Gryf Kamień Pomorski informuje, że realizuje zadanie publiczne "Prowadzenie szkolenia sportowego ze specjalnością piłka nożna wśród dzieci, młodzieży i dorosłych na terenie Gminy Kamień Pomorski, promocja zdrowego stylu życia, w tym realizacja działań profilaktycznych skierowanych do dzieci, młodzieży i osób dorosłych". Zadanie jest współfinansowane ze środków Gminy Kamień Pomorski.