Weekendowy rozkład jazdy - 2

Po przerwie noworocznej wszystkie roczniki Akademii Piłkarskiej Gryf Kamień Pomorski wznowiły treningi. Ponieważ w piłce nożnej najwięcej doświadczeń zbiera się podczas spotkań, nasze drużyny już po drugim tygodniu 2018 roku będą miały za sobą pierwsze sprawdziany. W akcji będzie można zobaczyć chłopców urodzonych w latach 2004-2007.

• 12 styczeń godz.16.00, Stadion Miejski w Kamieniu Pomorskim - rocznik 2004/2005 trenera Stanisława Kuryłły - rozegrał sparing z beniaminkiem wojewódzkiej Ligi Trampkarzy Młodszych gr.A - Vinetą Wolin. Niestety mocno osłabieni nasi zawodnicy (m. in. brakiem nominalnego bramkarze) wysoko ulegli występującemu w wyższej klasie rozgrywkowej rywalowi. Zdjęcia z tego sparingu można zobaczyć na profilu FB Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim.
  • 13 styczeń od godz. 10.00 - Hala Widowiskowo-Sportowa w Dziwnowie przy ul. Reymonta 10 - rocznik 2005 trenera Stanisława Kuryłły weźmie udział w Międzynarodowym Turnieju Piłkarskim.
  • 13 styczeń od godz. 14.00 - Hali Sportowej przy ul. Norweskiej 12 w Świnoujście - rocznik 2007 - trenera Dawida Sandzewicza weźmie udział w Turnieju o Puchar Akademii Piłkarskiej Baltica - Baltica Cup.
  • 14 styczeń godz. 15.00, Gryf Arena w Gryficach - rocznik 2006 trenera Dawida Sandzewicza zagra w meczu towarzyskim ze Spartą Gryfice w ramach XVI Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.