Remis trampkarzy na rozpoczęcie długiego weekendu

Rozpoczął się długi majowy weekend. Zawodnicy Akademia Piłkarska Gryf Kamień Pomorski rozpoczęli go od wyjazdowego starcia w 7. kolejce Wojewódzkiej Lidze Trampkarzy Starszych z SALOS-em Szczecin. Podopieczni trenera po dwóch trafieniach Aleksandra Woźniaka i Kacpra Polaka byli ku najlepszej drodze do zgarnięcia pierwszego kompletu oczek tej wiosny... Niestety w końcówce meczu na boisku pojawił się wypożyczony z AP Gryf Adrian Kaczmarek, który wyrównał stan rywalizacji na 3:3 i obydwa zespoły musiały podzielić się punktami. To oczywiście nie koniec piłkarskich emocji w ten weekend. Już jutro zawodnicy spod herbu Gryfa rozegrają trzy starcia, w których na boiska wyjdą seniorzy oraz juniorzy młodsi Gryfa a potem dwumecz z Salosem zakończą nasze młodziki.

Pozostałe starcia:

* IV liga zachodniopomorska

- GRYF Kamień Pomorski - Mks Sokół Karlino

+ 01.05 / 14:00

+ Stadion Miejski w Kamieniu Pomorskim, Kamień Pomorski ul. Wolińska 1

* I klasa juniorów młodszych

- GKS Błękit Pniewo U17 - Gryf Kamień Pomorski U17

+ 01.05 / 14:00

+ Pniewo, ul. Gryfińska 8

* WLMs gr.2 U13

- AP Gryf Kamień Pomorski U13 - Salos II Szczecin

+ 01.05 / 17:30

+ Stadion Miejski w Kamieniu Pomorskim, Kamień Pomorski ul. Wolińska 1

Stowarzyszenie Akademia Piłkarska - Gryf Kamień Pomorski informuje, że realizuje zadanie publiczne "Prowadzenie szkolenia sportowego ze specjalnością piłka nożna wśród dzieci, młodzieży i dorosłych na terenie Gminy Kamień Pomorski, promocja zdrowego stylu życia, w tym realizacja działań profilaktycznych skierowanych do dzieci, młodzieży i osób dorosłych". Zadanie jest współfinansowane ze środków Gminy Kamień Pomorski.