Remis na inaugurację
W rozegranym w Policach wyjazdowym meczu pierwszej kolejki wiosennej Ligi Trampkarzy Starszych drużyna Akademia Piłkarska Gryf Kamień Pomorski w drugiej połowie starcia z KP Chemik Police odrobiła dwubramkową stratę i ostatecznie zremisowała 2:2 z gospodarzami. Gole dla naszej drużyn zdobyli Bartłomiej Kusz w 48. minucie a wynik spotkania dwadzieścia minut później ustalił Mateusz Kamiński.
Jutro o godz. 11:00 w Międzyzdrojach z miejscową Falą także swoje pierwsze wiosenne starcie zagrają juniorzy GRYF Kamień Pomorski.
Stowarzyszenie Akademia Piłkarska - Gryf Kamień Pomorski informuje, że realizuje zadanie publiczne "Prowadzenie szkolenia sportowego ze specjalnością piłka nożna wśród dzieci, młodzieży i dorosłych na terenie Gminy Kamień Pomorski, promocja zdrowego stylu życia, w tym realizacja działań profilaktycznych skierowanych do dzieci, młodzieży i osób dorosłych". Zadanie jest współfinansowane ze środków Gminy Kamień Pomorski.