Trampkarze rozpoczynają wiosenną rywalizację
Jutrzejszym (13.03) meczem o godz. 14:00 w Policach z miejscowym Chemikiem rocznik 2006/2007 Akademii Piłkarskiej Gryf Kamień Pomorski rozpoczyna wiosenną rywalizację w Wojewódzkiej Lidze Trampkarzy Starszych. Dla podopiecznych trenera Dawida Sandzewicza będzie to inna runda niż poprzednia, bowiem na wiosnę w ich szeregach zabraknie Adriana Kaczmarka, który na jesień zdobył 19 z 36 ligowych bramek swojego zespołu a teraz został wypożyczony do Salosu Szczecin.
Nasi trampkarze m. in. w ostatnim rozegranym sparingu z juniorami młodszymi Fali Miedzyzdroje udowodnili, że bez Adiego także potrafią strzelać sporo bramek. Rozegrane 5 marca starcie zakończyło się bowiem 8:3 dla naszego zespołu. Wówczas trzy gole zdobył Aleksander Woźniak, dwie Kuba Major a po jednym trafieniu zaliczyli Mateusz Kamiński, Bartek Wójcik oraz Kacper Adamek.
W sparingu wystąpili: Ryterski, Wojcik, Bodek F., Woźniak, Pikulski, Polak, Konopski, Kamiński, Major, Jodłowski, Wiśniewski. Na rezerwie byli: Rezerwa, Bruger, Augustyniak, Termanowski, Jankowski, Zaborowski, Kusz i Adamek.
Stowarzyszenie Akademia Piłkarska - Gryf Kamień Pomorski informuje, że realizuje zadanie publiczne "Prowadzenie szkolenia sportowego ze specjalnością piłka nożna wśród dzieci, młodzieży i dorosłych na terenie Gminy Kamień Pomorski, promocja zdrowego stylu życia, w tym realizacja działań profilaktycznych skierowanych do dzieci, młodzieży i osób dorosłych". Zadanie jest współfinansowane ze środków Gminy Kamień Pomorski.