Młodzik zagrał kolejny sparing

Gdy roczniki 2010 i 2007 mierzyły się w Kamieniu Pomorskim to podopieczni trenera Remigiusza Pęcaka udali się do Gryfic, by zmierzyć się z miejscową Spartą. Dla naszych podopiecznych był to kolejny w ostatnich dniach sprawdzian. Można powiedzieć, że urodzeni w 2008/2009 roku młodzi piłkarze Akademii Piłkarskiej Gryf Kamień Pomorski ciągle próbują odnaleźć formę z końcówki 2019 roku. Z meczu na mecz prezentują się lepiej, ale do występów z poprzedniej jesieni jeszcze brakuje. Dwa błędy w obronie sprawiły, że Sparta szybko objęła prowadzenie 2:0. W końcówce pierwszej tercji kontaktowego gola zdobył Michał Mazur a mimo, że w drugiej tercji doskonałą szansę na wyrównanie miał Maksymilian Szpakowski to jednak ta część meczu zakończyła się prowadzeniem Sparty 3:1.

W ostatniej tercji lepiej dysponowani kondycyjnie nasi zawodnicy wzięli się za odrabianie strat, jednak zanim zaczęli strzelać po raz kolejny do siatki trafiła to Sparta. W końcówce naszym zawodnikom za sprawą Szymona Idzika i Michała Mazura udało się co prawda strzelić dwa gole, ale jednak mimo okazji wyrównać już nie.

Stowarzyszenie Akademia Piłkarska - Gryf Kamień Pomorski informuje, że realizuje zadanie publiczne "Prowadzenie szkolenia sportowego ze specjalnością piłka nożna wśród dzieci, młodzieży i dorosłych na terenie Gminy Kamień Pomorski, promocja zdrowego stylu życia, w tym realizacja działań profilaktycznych skierowanych do dzieci, młodzieży i osób dorosłych". Zadanie jest współfinansowane ze środków Gminy Kamień Pomorski.