Rocznik 2008 uczestniczy w mini obozie piłkarskim

Zagrożenie COvid-19 sprawiło, że po raz pierwszy od kilku lat nasi podopieczni nie pojechali na obóz przygotowawczy. Ponieważ w ostatnim czasie forma rocznika 2008/2009 nie była zadowalająca szkoleniowiec rocznika 2008/2009 wraz z rodzicami zorganizować dla nich mini obóz. W czwartek 20.08 minął jego półmetek.

Podopieczni trenera Remigiusza Pęcaka i jego asystenta Kacpra Pęcaka podczas jego trwania rozegrali dwie gry kontrolne. W pierwsza z nich w Rewalu na własne życzenie przegrali z połączonymi siłami FA Głogów i FA Zielona Góra 1:5 (lekceważąc na wstępie rywala) a w drugim zagrali na własnym boisku ze MKS Sparta Gryfice. W meczu tym padła m.in. taka bramka w wykonaniu Szymona Idzika...

Starcie to po regulaminowymczasie 60. minut gry zakończyło się wynikiem 5:2 dla drużyny z Kamienia. Trenerzy jednak zarządzili dodatkową tercję, w której wykazać mogli się mniej doświadczeni gracze. Ostatecznie cały pojedynek zakończył się jednobramkową wygraną gości z Gryfic.

Drużynę rocznika 2008/2009 przed startem ligi czekają jeszcze sparingi w Świnoujściu z Balticą oraz dwa w Kamieniu z Żakami Szczecin oraz Mewą Resko.