Pechowy dzień rocznika 2008/2009

To był pechowy wyjazd rocznika 2008/2009 Akademii Piłkarskiej Gryf Kamień Pomorski ... Najpierw jeszcze przed sobotnią (05.09) zbiórką na mecz z Salosem Szczecin kontuzji doznał Oliwier Wołosiak (zastępujący na bramce Krzysia Bęgowskiego), potem korki na trasie sprawiły, że nasz zespół musiał wyjść na spotkanie niemal z marszu.
Ponieważ nieszczęścia lubią chodzić parami na przedmeczowej rozgrzewce, kontuzji doznał kolejny z bramkarzy Bartek Kurowski, który zdołał rozegrać tylko pierwsze minuty starcia. Z konieczności między słupkami musiał stanąć zawodnik z pola Olek Stanisławowski.

Wraz z kolegami nie ustrzegł się on błędów i ostatecznie SL SALOS Szczecin pewnie wygrał 3:0 pojedynek 2. kolejki Wojewódzkiej Ligi Młodzika gr.1 Salos Szczecin U13 - AP Gryf Kamień Pomorski U13 a kilku naszych graczy kończyło zawody z urazami...

Stowarzyszenie Akademia Piłkarska - Gryf Kamień Pomorski informuje, że realizuje zadanie publiczne "Prowadzenie szkolenia sportowego ze specjalnością piłka nożna wśród dzieci, młodzieży i dorosłych na terenie Gminy Kamień Pomorski, promocja zdrowego stylu życia, w tym realizacja działań profilaktycznych skierowanych do dzieci, młodzieży i osób dorosłych". Zadanie jest współfinansowane ze środków Gminy Kamień Pomorski.