Wygrana na rozpoczęcie weekendu

Udanie rozpoczął się weekend dla drużyn młodzieżowych spod znaku Gryfa. W piątkowy wieczór (25.03) w meczu 2. kolejki Wojewódzkiej Ligi Trampkarzy Młodszych gr. 2 drużyna Akademia Piłkarska Gryf Kamień Pomorski pokonała MKS Spartę Gryfice 2:0 (2:0). Bramki dla kamieńskiego zespołu zdobyli: Michał Mazur oraz Antek Sobczyk.
To oczywiście nie koniec emocji. W samo południe w Goleniowie meczem z KS Hanza Goleniów po raz pierwszy razem zagrają zawodnicy z roczników 2009 i 2010, które będą reprezentować AP Gryf w Regionalnej Grupie Młodzika Starszego gr. 1.
Natomiast w niedzielę (27.03) w Stargardzie młodzi piłkarze z roczników 2010 i 2011 zagrają przeciwko drugiej drużynie KP Błękitni Stargard w ramach meczu 2. kolejki Wojewódzkiej Ligi Młodzika Młodszego gr. 2.
W ten weekend rozgrywki rozpocząć mieli także juniorzy Gryfa Kamień Pomorski, jednak ich wyjazdowe starcie z Prawobrzeżem Szczecin zostało przełożone na inny termin.