Remis trampkarzy

Weekendowe granie o punkty zakończyli w Szczecinie zawodnicy i zawodniczka rocznika 2008/2009 Akademii Piłkarskiej Gryf Kamień Pomorski. Podopieczni trenera Remigiusza Pęcaka zmierzyli się tam z drużyną UKS Czarni Szczecin.

Nasi reprezentanci w pierwszej połowie starcia mieli spore problemy z zaadaptowaniem się do suchej, twardej murawy boiska przy ul. Hożej. Dodatkowo dwukrotnie dali się zaskoczyć gospodarzom a ponieważ odpowiedzieli tylko za sprawą Antka Sobczyka to do przerwy przegrywali 1:2. W drugich czterdziestu minutach zawodnicy AP Gryf ruszyli do odrabiania strat. Huraganowe ataki przyniosły efekt dopiero w końcówce za sprawą trafienia Maksymiliana Szpakowskiego. Ponieważ dalsze gole już nie padły to spotkanie to zakończyło się remisem 2:2.