Wysoka porażka trampkarzy
Piłkarski weekend w wykonaniu młodzieżowych i dziecięcych zespołów spod znaku Gryfa zakończył rocznik 2008/2009 Akademia Piłkarska Gryf Kamień Pomorski. Niestety podopieczni trenera Remigiusza Pęcaka w niedzielne popołudnie nie mieli swojego dnia. Osłabiania na kluczowych pozycjach, ale chyba także brak zaangażowania sprawiły, że bardzo wysoko przegrali oni w meczu 8. kolejki Wojewódzkiej Ligi Trampkarzy gr. B z Błękitnymi Stargard. Honorowego gola dla naszej drużyny zaraz po przerwie zdobył Michał Mazur.
Szansa na rehabilitację przyjdzie szybko, bowiem w czwartek czeka ich wyjazdowe starcie ze Spartą Gryfice.