Wygrana i porażka młodzików
Piłkarski weekend w wykonaniu młodzieżowych drużyn spod znaku Gryfa rozpoczął się od dwóch piątkowych spotkań młodzików. Najpierw w Kamieniu Pomorskim pojedynek Regionalnej Ligi Młodzika gr. 1 z Promieniem Mosty rozegrał rocznik 2009 Akademii. Tym razem podopieczni trenera Remigusza Pęcaka zagrali praktycznie bez wsparcia młodszych kolegów oraz bez nominalnego bramkarza. Po 60. minutach gry starcie to po bramkach: Bartka Konojackiego, Antka Sobczyka, Wiktora Wisłockiego, Mateusza Pszczółkowskiego oraz Roberta Maciejewskiego zakończyło się zwycięstwem kamieńskiego zespołu 5:0.
Mniej szczęścia w Szczecinie mieli ich młodsi koledzy, który zagrali zaległe spotkanie 4. kolejki Wojewódzkiej Ligi Młodzika Młodszego gr. B. Tutaj lepsi też byli gospodarze, którzy czterokrotnie pokonali naszego bramkarza. Ponieważ naszemu zespołowi nie udało się zdobyć gola, mecz ten ostatecznie zakończył się zwycięstwem 4:0 dla Prawobrzeża Szczecin.
Oczywiście to nie koniec piłkarskich emocji. Plan kolejnych przedstawia się następująco:
#PierwszaPiłka Żak F1 gr. C
MKS Ina Goleniów U9, OKS R - Football Goleniów U9 I i II, KS Hanza Goleniów U9, Akademia Piłkarska Gryf Kamień Pomorski U9 I i II
21.05 / 10:00
Stadion Miejski w Goleniowie, ul. Sportowa 25