Mistrzostwa Funińo 2022

11.12.2022 roku w hali sportowej im. Andrzeja Grubby w Międzyzdrojach zawodnicy ze Świnoujścia, Szczecina, Kołobrzegu, Kamienia Pomorskiego oraz oczywiście z Międzyzdrojów rywalizowało w festiwalu piłki nożnej w Mistrzostwach Funińo 2022 w grach 3x3. Trzy zespoły Akademii Piłkarskiej Gryf Kamień Pomorski w sumie przez 90. minut grało z drużynami Prawobrzeża Świnoujście, AP RCR Międzyzdroje, AP Kotwicy Kołobrzeg i Czarnymi Szczecin. Przedstawiamy, trochę zdjęć z tego wydarzenia.

Stowarzyszenie Akademia Piłkarska - Gryf Kamień Pomorski informuje, że realizuje zadanie publiczne "Prowadzenie szkolenia sportowego ze specjalnością piłka nożna wśród dzieci, młodzieży i dorosłych na terenie Gminy Kamień Pomorski, promocja zdrowego stylu życia, w tym realizacja działań profilaktycznych skierowanych do dzieci, młodzieży i osób dorosłych". Zadanie jest współfinansowane ze środków Gminy Kamień Pomorski.